План
ідэалагічнай і выхаваўчай работы
ДУА “Лабанаўскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад – базавая школа”
у час зімовых канікул 2019/2020 навучальнага года
№
п/п
|
Змест работы
|
Час
|
Дата
|
Клас
|
Адказны
|
1
|
Гадзіна творчасці “Майстэрня Дзеда Мароза”
|
900 – 945
|
26.12
|
1,3-8
|
Марозава Т.М.
|
2
|
КТС “Зялёная прыгажуня”
|
950 – 1035
|
26.12
|
1,3-8
|
Якімчык А.С.
|
3
|
Ранішнік “Зімовыя чары”
|
1300 – 1400
|
27.12
|
1,3-8
|
Чынная А.А.
|
4
|
Навагодні баль “Навагодні настрой”
|
1400 – 1630
|
27.12
|
1,3-8
|
Мілянкова І.В.
|
5
|
Гульнёвая праграма “Усё засыпаў снег”
|
1025 –1110
|
28.12
|
1,3-8
|
Мілянкова І.В.
|
6
|
“Новы Год крочыць па планеце”
|
1115 – 1200
|
28.12
|
1,3-8
|
Стаблецкая І.І.
|
7
|
Раённае навагодняе дабрачыннае свята для выдатнікаў вучобы, актывістаў, дзяцей-сірот
|
|
28.12
|
5,8
|
Якімчык А.С.
|
8
|
Конкурсна-спартыўнае свята
“А ў нас у двары”
|
900 – 945
|
30.12
|
1,3-8
|
Прыстаўка С.В.
|
9
|
Круглы стол
“Як зрабіць правільны прафесійны выбар?”
|
950 – 1035
|
30.12
|
1,3-8
|
Нікіціна А.П.
|
10
|
Конкурсна-гульнёвая праграма “Забавы Зімачкі – Зімы”
|
900 – 945
|
31.12
|
1,3-8
|
Стаблецая І.І.
|
11
|
Гульнёвае асарці “Мой вясёлы, гучны мяч”
|
950 – 1035
|
31.12
|
1,3-8
|
Яскевіч В.К
|
12
|
Поле цудаў
“Зімовыя таямніцы”
|
900 – 945
|
03.01
|
1,3-8
|
Марозава Т.М.
|
13
|
Спартыўна-гульнёвая праграма “Зорны крок”
|
950 –1035
|
03.01
|
1,3-8
|
Нікіціна А.П.
|
14
|
Гістарычны калейдаскоп “У свеце новых прафесій”
|
1025 – 1110
|
04.01
|
1,3-8
|
Чынная А.А.
|
15
|
Гадзіна зносін “Ці ведаеш ты, як святкавалі Каляды нашы продкі?”
|
1115 – 1200
|
04.01
|
1,3-8
|
Прыстаўка С.В.
|
16
|
Музычны конкурс “Зімовыя мелодыі”
|
900 – 945
|
06.01
|
1,3-8
|
Чынная А.А.
|
17
|
Гульнявы калейдаскоп. Гульні нашага двара
|
950 – 1035
|
06.01
|
1,3-8
|
Стаблецая І.І.
|
18
|
Конкурс малюнкаў на снезе “Зімовыя кружавы”
|
900 – 945
|
08.01
|
1,3-8
|
Яскевіч В.К.
|
19
|
Час вясёлых пацех “Загадкі чараўніцы зімы”
|
950 – 1035
|
08.01
|
1,3-8
|
Якімчык А.С.
|
20
|
Зімовыя эстафеты
|
900 – 945
|
09.01
|
1,3-8
|
Мілянкова І.В.
|
21
|
Брэй-рынг “Зіма – пара цудаў”
|
950 – 1035
|
09.01
|
1,3-8
|
Прыстаўка С.В.
|
22
|
Спартыўная эстафета “Чароўныя сняжкі”
|
900 – 945
|
10.01
|
1,3-8
|
Чынная А.А.
|
23
|
Конкурс краязнаўцаў “Ці ведаеш ты свой родны край?”
|
950 – 1035
|
10.01
|
1,3-8
|
Якімчык А.С.
|
24
|
Круглы стол “Быць здаровым – здорава”
|
1025 – 1110
|
11.01
|
1,3-8
|
Нікіціна А.П.
|
25
|
Гадзіна зносін “Мода і мы”
|
1115 – 1200
|
11.01
|
1,3-8
|
ЯкімчыкА.С.
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Краязнаўства” – аўторак, пятніца, 1130 – 1330.
Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс” – серада,чацвер, 1130 – 1330.
Аб’яднанне па інтарэсах “Лідар” – панядзелак, серада 1130 – 1330.